Naturaderm Çam Yağı Nasıl Kullanılır

Naturaderm Çam Yağı adında geçen ağacın iğneli yapraklarından elde edilen bir yağdır.Aşağıda size kullanımı hakkında bilgiler vereceğiniz.Tüm kozmetik ürünlerinde olduğu gibi kullanmadan önce mutlaka bir sağlık uzmanından bilgi alınız.

Naturaderm Çam Yağı Kullanımı

1-Saç İçin Kullanım:

a-Saç diplerine yağı sürünüz ve parmak uçlarınızla masaj yaparak emilimini sağlayınız.

b-Saç diplerinden başlayarak uca doğru bir bez yardımıyla saç tellerine yediriniz

c-Kullandığınız saç ürünlerinden şampuanlara her 400 ML ye 20 Ml çam yağı gelecek şekilde karıştırınız.

2-Cilt İçin Kullanımı:Cildinize uygulayacağınız bölgeye yeterli miktarda sürünüz ve parmak uçlarınızla masak yaparak yediriniz.

Naturaderm Çam Yağı Nasıl Kullanılır

Naturaderm Çam Yağı Nasıl Kullanılır

Miktar kişisel ihtiyaçlarınıza ve yaşam tarzınıza göre değişkenlik gösterebileceğinden, size en uygun kullanım şeklini uzmanımıza danışmanızı öneririz.

Ürün Muhafaza Koşulları: Çocukların ulaşamayacağı, serin ve kuru yerde ağzı kapalı olarak muhafaza ediniz. Direk güneş ışınlarından koruyunuz

Hammaddelerinin doğal kokusu ve rengi çeşitli dış etmenlerle değişebilmektedir. Örneğin; bir bitkinin yetiştirildiği toprağın özellikleri, yetiştirilme sırasındaki sıcaklık ve nem gibi iklim koşulları, hatta bitkinin toplanma zamanı aynı bitkinin, farklı zamanlarda, farklı renk ve kokuya sahip olmasına neden olabilir.

 

 

 

Share

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>